Fotowoltaika i pompy ciepła

dla Twojego domu

- fotowoltaika -

Słoneczna energia dla Twojego domu

Dzisiejsze czasy to era powszechnej elektroniki i rosnącego zapotrzebowania na prąd, który systematycznie drożeje od wielu lat i nie zapowiada się aby był tańszy. Dlaczego więc coraz więcej rodzin zapewnia sobie oszczędności w opłacanych rachunkach inwestując we własną elektrownie słoneczną. Nasza Firma zapewni Państwu najlepsze i najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, a nasza grupa

techniczna zamontuje je w profesjonalny i bezpieczny sposób! A co najważniejsze, nasze urządzenia mogą współpracować ze pompami ciepła, zapewniając Ci nie tylko tańsza energię, lecz również bezpłatne ogrzewanie!

Doradztwo

Atrakcyjne finansowanie

Fachowy projekt

Priorytetowy montaź

Bezpieczne podłączenie
do sieci

Profesjonalna
opieka posprzedażowa

Uzyskanie
dofinansowania

Serwis
gwarancyjny

Serwis
pogwarancyjny

Pierwszeństwo oferty
nowych technologii

Atrakcyjna
cena

Profit

Zabezpieczamy Cię na 25 lat, jesteśmy pewni naszych instalacji, dlatego gwarantujemy Ci określoną ilość energii i uczciwe podejście do klienta.

Dodatkowe korzyści

Dotacja „mój prąd” 5000 zł

- w formalnościach pomoże opiekun

Ulga podatkowa 17% bądź 32%

Tanie Finansowanie elektrowni słonecznych 3% rocznie!

- pompy ciepła -

Wysokie rachunki za ogrzewanie?

To już przeszłość.

Pompa ciepła jest urządzeniem, które korzysta z ogromnych pokładów naturalnej energii, znajdującej się w gruncie, wodzie lub powietrzu. W odróżnieniu od pieca, który spala paliwo – nie produkuje energii, a przenosi ją z jednego miejsca do drugiego.”

Inwestycja związana z utrzymaniem i funkcjonowaniem takich pomp zwraca się już po kilku latach użytkowania. Jest to bardzo dobra perspektywa zważywszy na to, iż proponowane przez naszą firmę urządzenia mogą działać nawet ponad 25 lat! Co więcej, instalacja w postaci pompy ciepła to niezwykła oszczędność miejsca w porównaniu z tradycyjnymi kominkami.

Przede wszystkim jest to jedno z najefektywniejszych źródeł ciepła dla Twojego domu. Jest to urządzenie, które swoje działanie opiera na przepływie ciepła z miejsc zimniejszych do cieplejszych i odwrotnie, dzięki czemu może służyć nie tylko jako źródło grzewcze, lecz również klimatyzację.

zalety instalacji

Duża oszczędność

do pracy potrzebuje jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej. Zużycie 1 kW prądu pozwala uzyskać nawet 5 kW czystej i darmowej energii.

Dofinansowanie

Program Czyste Powietrze = Rządowy Program

Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego lub posiadasz zgodę na rozpoczęcie budowy takiego domu, skorzystaj z przywilejów i dotacji. Dofinansowanie wynosi od 7 000 do nawet 53 000 złotych!

Wysoka wydajność

Zaspokaja w 100% zapotrzebowanie energetyczne domu. Przetwarza energię cieplną nawet z bardzo dużych różnic temperatur.

Komfort i bezpieczeństwo

System działa automatycznie i bardzo cicho. Brak spalania paliwa to spokój i wygoda dla całej rodziny.

Sprawdź również nasza ofertę na
stacje ładowania samochodów elektrycznych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.